(42) 215 70 55 / (42) 215 29 51 sata@fama.com.pl Kontakt

SATA® Edycja Specjalna na 2018 rok

SATA® Edycja Specjalna

od 11 września do 31 października 2018

SATAjet 5000 B Sixties – Rock n ‚Roll z SATA!

W uzupełnieniu motta z Targów Automechaniki w Frankfurtcie „Sweet Six-ties”, SATA oferuje wysokowydajny pistolet natryskowy SATAjet 5000 B ze szczególnie atrakcyjną specjalną powłoką. Temat i motyw typowe dla lat sześćdziesiątych – takie jak halki, eleganckie fryzury Elvisa Presleya, American Diner i szafa grająca – opowiadają barwną historię z minionej epoki.

SATAjet 5000 B Sixties to oczywiście w pełni funkcjonalny pistolet natryskowy nadający się do codziennego użytku w kabinie lakierniczej dzięki solidnej specjalnej powłoce.

Ta ekscytująca, specjalna edycja pistoletu natryskowego jest dostępna we wszystkich aktualnych wersjach i w wybranych rozmiarach dysz serii pistoletów SATAjet 5000 B, dając opcję HVLP (dysze od 1,2 do 1,5) i RP (w rozmiarach dysz 1,2 do 1,8) zarówno w wersji DIGITAL, jak i standardowej, a także z opcją jednorazowych kubków RPS (wszystkie trzy rozmiary) lub z plastikowym kubkiem wielokrotnego użytku QPC 0,6 l.

Podobnie jak w przypadku edycji specjalnych z ubiegłych lat, jest to również ograniczona czasowo promocja dostępna od dealera SATA od dnia 11 września 2018 r., zbiegająca się z początkiem targów Automechaniki – do wyczerpania zapasów.

Co robimy?

Witamy na stronie firmy FAMA Sp. z o. o., przedstawiciela na Polskę marki SATA. Naszą specjalność stanowi dobór technik natryskowych, jak również metody oczyszczania powietrza i ochrona dróg oddechowych. Posiadamy bogatą wiedzę i doświadczenie z zakresu reprezentowanych przez nas dziedzin.

Dowiedz się o nas więcej