(42) 215 70 55 / (42) 215 29 51 sata@fama.com.pl Kontakt

SATA® Edycja Specjalna na 2019 rok

SATAjet X 5500 Hippie – Pistolet który powstał z miłości i pokoju!

Pięćdziesiąt lat temu w 1969 roku, „Pokój, miłość i muzyka” było mottem „Lata miłości”, obchodzonego podczas legendarnego festiwalu muzycznego Woodstock w którym tańczyli hipisi ozdobieni kwiatami. Upamiętniając pięćdziesiątą rocznicę Woodstock Music Festival, SATA pokazuje kulturowy wpływ epoki poprzez specjalną wersję pistoletu lakierniczego.Przypominać nam o tym będą kolorowe i unikalne motywy hipisów na pistolecie SATAjet X 5500. Pistolet jest w pełni funkcjonalny i nadaje się do codziennego użytku w kabinie lakierniczej.

Zarezerwuj pistolet w specjalnej edycji już teraz u swojego sprzedawcy SATA !

Ten ekscytujący pistolet w specjalnej wersji jest dostępny we wszystkich aktualnych wersjach dysz SATAjet X 5500, do wyboru w technologii HVLP i RP oraz z manometrem cyfrowych, a także bez niego.

Tak jak było w przypadku edycji specjalnych w poprzednich latach, także teraz promocja ograniczona jest czasowo u dystrybutora SATA od 16 września do 31 października 2019 r. – lub do wyczerpania zapasów.

 

Co robimy?

Witamy na stronie firmy FAMA Sp. z o. o., przedstawiciela na Polskę marki SATA. Naszą specjalność stanowi dobór technik natryskowych, jak również metody oczyszczania powietrza i ochrona dróg oddechowych. Posiadamy bogatą wiedzę i doświadczenie z zakresu reprezentowanych przez nas dziedzin.

Dowiedz się o nas więcej