(42) 215 70 55 / (42) 215 29 51 sata@fama.com.pl Kontakt Logowanie/rejestracja

0 prod.
0 zł

SATA® air star F™ – dbaj o zdrowie

SATA® air star F™ – dla Twojego zdrowia

Idealna ochrona
Twoich dróg oddechowych!
• Doskonała ochrona przed pyłem, brudem oraz oparami organicznymi pochodzącymi od rozcieńczalników
• Dokładne dopasowanie do każdego kształtu twarzy i nosa
• Nowoczesny wygląd
• Bardzo lekka i wygodna
• Odpowiednia również dla noszących okulary
• Opakowanie higieniczne do zawieszenia na ścianie wraz z dołączonym wskaźnikiem terminu wymiany filtrów (jako opcja)
• Praktyczne bagnetowe mocowanie filtrów
• Nowe czteropunktowe mocowanie pasków dla wygodniejszego zakładania

SATA air star F – bardzo wygodna półmaska do ochrony dróg oddechowych

Lekka, anatomicznie uformowana maska z przyjaznej dla skóry mieszanki gumowej, dopasowująca
sie idealnie do każdego kształtu twarzy. Dzięki nowoczesnej, miękkiej i elastycznej części nosowej, doskonale uszczelnia, chroniąc drogi oddechowe przed cząsteczkami lakieru oraz oparami organicznymi pochodzącymi z rozcieńczalników. Podwójny system filtrów gwarantuje bardzo dobre wyważenie półmaski, doskonałe pole widzenia oraz dzięki dużej powierzchni filtrów bardzo mały opór powietrza wdychanego.
Półmaska nadaje się również dla osób noszących okulary.

SATA air star z filtrami A2P3 D
Uniwersalny zestaw filtrów do niezawodnej ochrony dróg oddechowych przy stosowaniu zarówno lakierów na bazie rozcieńczalników organicznych jak i wodnych. Zestaw A2P3 D to najwyższy z możliwych stopień ochrony zdrowia, w warunkach przekraczających trzydziestokrotnie dopuszczalne normy zanieczyszczenia powietrza na stanowisku pracy. Rozszerzony stopień pochłaniania cząsteczek P3 D to również mały opór powietrza wdychanego oraz dłuższa żywotność. Dzięki praktycznym bagnetowym zaczepom, mocowanie filtrów jest szybkie i proste. Również filtry wstępne powodują przedłużenie żywotności filtrów. Wygodne i pewne mocowanie na głowie Czteropunktowe mocowanie taśm, tworzących kaptur ściśle przylegający do głowy, oraz nowe tylne zapięcie w kształcie litery X, powodują dokładne dopasowanie półmaski do każdego kształtu głowy oraz pewnośc zamocowania we wszystkich warunkach pracy. Opakowanie higieniczne ze wskaźnikiem terminu wymiany filtrów Wskaźnik terminu wymiany filtrów znajduje sie na każdym, mocowanym na ścianie opakowaniu higienicznym. W zależności od rodzaju pracy i częstotliwości używania półmaski, lakiernikowi zalecany jest czas, po którym należy wymienić filtry. Odpowiednio do tego, można zapisać na wskaźniku termin najbliższej wymiany wkładów filtrujących. Jest to bardzo pomocne dla kontroli i konserwacji półmaski.
Ściereczki do przemywania półmasek jako wyposażenie dodatkowe Właściwości czyszczące i  dezynfekujące tworzą z tej bawełnianej ściereczki niezbędny dodatek do Twojej półmaski.

Nr artykułu 134965 (opak.10 sztuk)
Nr artykułu 135020 (opak.50 sztuk)

Co robimy?

Witamy na stronie firmy FAMA Sp. z o. o., przedstawiciela na Polskę marki SATA. Naszą specjalność stanowi dobór technik natryskowych, jak również metody oczyszczania powietrza i ochrona dróg oddechowych. Posiadamy bogatą wiedzę i doświadczenie z zakresu reprezentowanych przez nas dziedzin.

Dowiedz się o nas więcej