(42) 215 70 55 / (42) 215 29 51 sata@fama.com.pl Kontakt Logowanie/rejestracja

0 prod.
0 zł

SATA® Loyalty Program dla naszych Klientów

Wspaniałe nagrody czekają na Ciebie !!!

Zacznij już teraz!

Kup oryginalny system jednorazowych kubków SATA RPS i skorzystaj z jego wielu zalet. Weź udział w programie lojalnościowym SATA !

Pobierz aplikację SATA Loyalty Program ze sklepu App Store lub Google Play Store, skonfiguruj konto użytkownika, skanuj kody QR znajdujące się w pudełkach z kubkami RPS, zbieraj punkty i korzystaj z nich, aby zdobywać wspaniałe nagrody.

Więcej informacji na stronie internetowej:

www.sata.com/loyalty

W programie może uczestniczyć każdy nabywca zakwalifikowanych produktów oraz każdy pracownik, który ma zezwolenie firmy na udział. Może nie chcesz brać udziału wraz ze swoją firmą w programie lojalnościowym SATA Loyalty Program? W takim przypadku możesz wykluczyć swoją firmę i swoich pracowników z uczestnictwa pod poniższym linkiem:

sata.com/loyalty-nonattendance

 

Oto szeroki i stale rozszerzający się program nagród:

 

Wybór nagród może się różnić w zależności od kraju. Aktualne oferty nagród oraz liczbę wymaganych punktów można znaleźć w aplikacji programu lojalnościowego SATA Loyalty Program.

Co robimy?

Witamy na stronie firmy FAMA Sp. z o. o., przedstawiciela na Polskę marki SATA. Naszą specjalność stanowi dobór technik natryskowych, jak również metody oczyszczania powietrza i ochrona dróg oddechowych. Posiadamy bogatą wiedzę i doświadczenie z zakresu reprezentowanych przez nas dziedzin.

Dowiedz się o nas więcej